Liceul Teologic Penticostal Betel - Oradea
Liceul Teologic Penticostal Betel - Oradea
Prezentare liceu
Oferta
Personalul scolii
Elevii scolii
C.E.A.C.
Parteneri si colaboratori
Evenimente
Istoric
Prezentare
Inscrierea în învăţământul primar 2017
> Descrierea unităţii de învăţământ
> Circumscripţia şcolară
> Metodologia şi calendarul înscrierii în învăţământul primar pentru anul şcolar 2017 - 2018
> Informaţii pentru părinţi
Personal
Oferta educationala
Evaluare Nationala
Bacalaureat
Documente
> Orar
> Profesori
> Elevi
> Diriginti
> Secretariat
> Proiecte
> Postliceal
> Revalorizare (nou)
> Gripa
Personal
> Conducere
> Profesori
> Personalul auxiliar
> Declaratii avere
C.E.A.C.
BLOG
Parteneri
Galerie Foto
Casierie
Internat
Cantina
Noutati
Contact

 

Rezultate Bacalaureat 2017

 

Nr. crt.

Nume, iniţiala tatălui, prenume

Lb. Rom

Disciplina obligatorie a profilului - scris

Disciplina la alegere - scris

Media

Rezultatul final

Nota

Contestaţie

Nota finală

Nota

Contestaţie

Nota finală

 1

 ABRUDAN M

 9.8

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.53

 REUSIT

SERGIU

 8.05

 9

 9

 9.8

 

 9.8

 2

 ACHIMP V

 9.1

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.11

 REUSIT

DELIA IOANA

 9.6

 

 9.6

 8.65

 

 8.65

 3

 ARDELEAN T

 8.4

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.51

 REUSIT

ALIN DAVID AUGUSTIN

 7.5

 

 7.5

 9.65

 

 9.65

 4

 BARA D

 8.3

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.41

 REUSIT

IONATAN

 8.6

 

 8.6

 8.35

 

 8.35

 5

 BEJUSCA NP

 8.65

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 8.75

 REUSIT

ANDREEA TALIDA

 8.5

 

 8.5

 9.1

 

 9.1

 6

 BODEA DI

 8.8

 ISTORIE

 LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE

 9.48

 REUSIT

GEORGE BENIAMIN

 7.4

 9.65

 9.65

 10

 

 10

 7

 BOGDAN P

 7.1

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 7.55

 REUSIT

NICOLETA CORNELIA

 7.5

 

 7.5

 8.05

 

 8.05

 8

 BUCIUMAN S

 9.4

 MATEMATICA MATE-INFO

 INFORMATICA MI C/C++

 9.33

 REUSIT

CRISTIAN ANDREI

 9.4

 

 9.4

 9.2

 

 9.2

 9

 BUMBA AF

 8.7

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 8.95

 REUSIT

AMALIA EMANUELA

 8.65

 

 8.65

 9.5

 

 9.5

 10

 CABA S

 7.3

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.48

 REUSIT

RAUL GEORGE

 9.65

 

 9.65

 8.5

 

 8.5

11

 CARTIS DI

 8.3

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.76

 REUSIT

DANIELA ELENA

 9.45

 

 9.45

 8.55

 

 8.55

 12

 CHIS D

 9.1

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.46

 REUSIT

DANIEL DAIAN

 9.7

 

 9.7

 9.6

 

 9.6

 13

 CHIS GA

 9.55

 MATEMATICA MATE-INFO

 CHIMIE ORGANICA TEO NIVEL I/II

 9.03

 REUSIT

OVIDIU SERBAN

 9.55

 

 9.55

 8

 

 8

 14

 CIPLEU AD

 8.7

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.28

 REUSIT

DARIUS ADRIAN

 9.45

 

 9.45

 9.7

 

 9.7

 15

 CODOBAN G

 7

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 7.75

 REUSIT

DARIUS CATALIN

 8.7

 

 8.7

 7.55

 

 7.55

 16

 CODOBAN C

 9.2

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.41

 REUSIT

NICOLETA TABITA

 10

 

 10

 9.05

 

 9.05

 17

 CSADI I

 9

 ISTORIE

 LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE

 8.78

 REUSIT

IONUT DANIEL

 9.5

 

 9.5

 7.85

 

 7.85

 18

 DEJEU G

 9.05

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.35

 REUSIT

BIANCA CAMELIA

 9.8

 

 9.8

 9.2

 

 9.2

 19

 DRUGAS I

 9.25

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.38

 REUSIT

STEFANIA IOANA

 8.9

 

 8.9

 10

 

 10

 20

 EGHEDI AI

 9.1

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.3

 REUSIT

SANDRA DIANA

 9.05

 

 9.05

 9.75

 

 9.75

 21

 FILIP G

 7.95

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.48

 REUSIT

BOGDAN GABRIEL

 9.4

 

 9.4

 8.1

 

 8.1

 22

 FOFIU F

 10

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.3

 REUSIT

REBECA

 10

 

 10

 7.9

 

 7.9

 23

 FRINC CD

 7.6

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.46

 REUSIT

PAUL CALIN

 9.5

 

 9.5

 8.3

 

 8.3

 24

 GAIDOS S

 8.9

 MATEMATICA MATE-INFO

 INFORMATICA MI C/C++

 9.31

 REUSIT

BENJAMIN

 9.55

 

 9.55

 9.5

 

 9.5

 25

 HODISAN E

 8.9

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.78

 REUSIT

CHEREN EMANUELA

 8.8

 

 8.8

 8.65

 

 8.65

 26

 JURGE P

 7.15

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 7.63

 REUSIT

FLAVIA

 9.35

 

 9.35

 6.4

 

 6.4

 27

 LUCA V

 9.5

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.63

 REUSIT

ADINA ADELA

 9.6

 

 9.6

 9.8

 

 9.8

 28

 LUCA P

 8.55

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.08

 REUSIT

NATALIA COSMINA

 9.45

 

 9.45

 9.25

 

 9.25

 29

 MALITA F

 9.35

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.51

 REUSIT

FLORICA

 10

 

 10

 9.2

 

 9.2

 30

 MICULA A

 8.7

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.33

 REUSIT

FILIP DANIEL

 10

 

 10

 9.3

 

 9.3

31

 MIHUT I

 7.9

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 8.86

 REUSIT

CARMEN IOANA

 9.1

 

 9.1

 9.6

 

 9.6

 32

 OPREA I

 8.1

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.83

 REUSIT

ANDREI SAMUIL

 9.7

 

 9.7

 8.7

 

 8.7

 33

 PASCA C

 8.8

 ISTORIE

 LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE

 9.03

 REUSIT

RAHELA CARINA

 9.3

 

 9.3

 8.5

 9

 9

 34

 PAVEL D

 9.35

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.38

 REUSIT

RALUCA DANIELA

 9.4

 

 9.4

 9.4

 

 9.4

 35

 PETRILA IL

 6.3

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 7.76

 REUSIT

DEBORA

 9.6

 

 9.6

 7.4

 

 7.4

 36

 PETRILA IL

 7.95

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.6

 REUSIT

NORA GEORGIANA

 9.7

 

 9.7

 8.15

 

 8.15

 37

 PINTEA VD

 9.35

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.05

 REUSIT

EMILIA BIANCA

 9.3

 

 9.3

 8.5

 

 8.5

 38

 POP D

 8.9

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.3

 REUSIT

COSMIN SILVIU

 9.9

 

 9.9

 9.1

 

 9.1

 39

 POPA G

 9.35

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.06

 REUSIT

SALOMEEA GABRIELA

 9.5

 

 9.5

 8.35

 

 8.35

 40

 POPOVICI G

 8.35

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 8.86

 REUSIT

CATALIN EDUARD

 9.5

 

 9.5

 8.75

 

 8.75

 41

 SACACIU I

 9.45

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.51

 REUSIT

ALINA IOANA

 9.15

 

 9.15

 9.95

 

 9.95

 42

 SALAJAN D

 7.4

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 8.73

 REUSIT

GEORGE

 10

 

 10

 8.8

 

 8.8

 43

 SERECUT I

 7.95

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.08

 REUSIT

GEORGE

 9.7

 

 9.7

 9.6

 

 9.6

 44

 SIMIONAS LD

 9.25

 MATEMATICA MATE-INFO

 INFORMATICA MI C/C++

 9.58

 REUSIT

PAUL DANIEL

 9.9

 

 9.9

 9.6

 

 9.6

 45

 STEF TM

 5

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 7.41

 REUSIT

CATALIN FLORIN

 9.15

 

 9.15

 8.1

 

 8.1

 46

 STIUBE P

 6.95

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 7.51

 REUSIT

ESTHER TANJA

 7.35

 

 7.35

 8.25

 

 8.25

 47

 STIUBE T

 8.2

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 8.56

 REUSIT

ROXANA

 8.9

 

 8.9

 8.6

 

 8.6

 48

 SUPLACAN PS

 9.1

 MATEMATICA MATE-INFO

 CHIMIE ORGANICA TEO NIVEL I/II

 9.25

 REUSIT

IOANA MARA

 9.5

 

 9.5

 9.3

 9.15

 9.15

 49

 TARTAN I

 5.35

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 7.7

 REUSIT

RAUL

 9.7

 

 9.7

 8.05

 

 8.05

 50

 TICARAT D

 9.1

 MATEMATICA MATE-INFO

 CHIMIE ORGANICA TEO NIVEL I/II

 9.38

 REUSIT

CAMELIA DANIELA

 9.25

 

 9.25

 9.8

 

 9.8

51

 TIGAN I

 9.55

 MATEMATICA MATE-INFO

 ANATOMIE SI FIZIOLOGIE UMANA, GENETICA SI ECOLOGIE UMANA

 9.58

 REUSIT

FLORIN DANIEL

 9.2

 

 9.2

 9.4

 10

 10

 52

 TIPI G

 5.55

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 7.46

 REUSIT

LETITIA GEORGIANA

 7.45

 

 7.45

 9.4

 

 9.4

 53

 TODA OF

 9.6

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.2

 REUSIT

OANA TABITA DAIANA

 9.7

 

 9.7

 8.3

 

 8.3

 54

 TODERAS D

 9.3

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.5

 REUSIT

CATALINA

 9.4

 

 9.4

 9.8

 

 9.8

 55

 TRIPA A

 9.1

 MATEMATICA MATE-INFO

 INFORMATICA MI C/C++

 9.56

 REUSIT

ADRIAN DANIEL

 10

 

 10

 9.6

 

 9.6

 56

 USVAT I

 8.65

 ISTORIE

 GEOGRAFIE

 9.18

 REUSIT

IONUT PETRE

 9.55

 

 9.55

 9.35

 

 9.35

 

  Liceul Teologic Betel
Adminsitrare site Contacteaza-ne! Pagina principala a Liceului Teologic Penticostal Betel